Om oss
Elektrotjenesten AS

Elektrotjenesten AS

Om oss


Elektrotjenesten er en elektrobedrift i Askim. Vi hjelper deg med sterk- og svakstrømsløsninger.



Komplette løsninger
innen elektro, tele og data, brann, innbrudd, adgangskontroll, internkontroll, automasjon og fiber.

Vi tar elektrikerjobber i hele Indre Østfold, Oslo og Akershus, alt fra feilsøk til store ombyggninger og nybygg.



Servicemontørene har god kompetanse på både svak- og sterkstrøm. Vi setter alltid kunden i fokus og er svært opptatt av kvalitet på våre leveranser.


Stiftet

2013

Våre ansatte



Igor Zivanovic

Stilling: Daglig Leder

Telefon: +47 46 64 50 06

E-post: Igor.zivanovic@elektrotjenesten.no

René Kvisler

Stilling: Servicetekniker

Telefon: +47 41 62 72 74

E-post: Rene.kvisler@elektrotjenesten.no

Martine Johannessen Watson

Stilling: Servicetekniker

Telefon: +47 90 17 82 15

E-post: Martine.watson@elektrotjenesten.no

Adrian Erikson

Stilling: Elektrikerlærling

Telefon: +47 96 04 67 15

E-post: Adrian.erikson@elektrotjenesten.no

Christoffer Iversen

Stilling: Faglig ansvarlig / Installatør

Telefon: +47 45 97 14 26

E-post: Christoffer.iversen@elektrotjenesten.no

Bjørn Eirik Kristiansen

Stilling: Servicetekniker

Telefon: +47 91 78 08 82

E-post: Bjorn.eirik.kristiansen@elektrotjenesten.no

Joakim Moe

Stilling: Servicetekniker

Telefon: +47 46 89 84 82

E-post: Joakim.moe@elektrotjenesten.no

Liv Katrine Alvim

Stilling: Elektrikerlærling

Telefon: +47 94 14 28 28

E-post: Liv.katrine@elektrotjenesten.no

Copyright © Med enerett