OM OSS


Elektrotjenesten er en elektrobedrift i Askim. Vi hjelper deg med sterk- og svakstrømsløsninger.

Komplette løsninger innen elektro, tele og data, brann, innbrudd, adgangskontroll, internkontroll,

automasjon og fiber.


Vi tar elektrikerjobber i hele Indre Østfold, Oslo og Akershus, alt fra feilsøk til store ombyggninger og nybygg.


Servicemontørene har god kompetanse på både svak- og sterkstrøm.

Vi setter alltid kunden i fokus og er svært opptatt av kvalitet på våre leveranser.

Stiftet

2013

Om oss




Våre ansatte



Igor Zivanovic

Stilling: Daglig Leder

Telefon: +47 46 64 50 06

E-post: igor.zivanovic@elektrotjenesten.no

René Kvisler

Stilling: Servicetekniker/Formann

Telefon: +47 41 62 72 74

E-post: rene.kvisler@elektrotjenesten.no

André Borger Eriksen

Stilling: Servicetekniker

Telefon: +47 923 79 800

E-post: andre.eriksen@elektrotjenesten.no

Benjamin Krog

Stilling: Servicetekniker

Telefon: +47 97 59 98 90

E-post: benjamin.krog@elektrotjenesten.no 

Janusz Kmiecik

Stilling: Servicetekniker

Telefon: +47 46 58 19 95

E-post: janusz.kmiecik@elektrotjenesten.no 

Liv Katrine Alvim

Stilling: Elektrikerlærling



Kasper Skogsberg Kristoffersen

Stilling: Elektrikerlærling



Christoffer Iversen

Stilling: Faglig ansvarlig / Installatør

Telefon: +47 45 97 14 26

E-post: christoffer.iversen@elektrotjenesten.no

Bjørn Eirik Kristiansen

Stilling: Servicetekniker/Servicekoordinator

Telefon: +47 91 78 08 82

E-post: bjorn.eirik.kristiansen@elektrotjenesten.no

Joakim Moe

Stilling: Servicetekniker/Formann

Telefon: +47 46 89 84 82

E-post: joakim.moe@elektrotjenesten.no

Emil Magnussen

Stilling: Servicetekniker

Telefon: +47 97 62 28 78

E-post: emil.magnussen@elektrotjenesten.no

Janne Johansen

Stilling: Kontormedarbeider

Telefon: +47 97 08 14 53

E-post: janne.johansen@elektrotjenesten.no

Emilie Viksaas Larsen

Stilling: Elektrikerlærling